Pomagaj nam z FaniMani.pl

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5 % jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz.

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1.  Zarejestruj się w FaniMani.pl FaniMani.pl

 Jeżeli zarejestrujesz się z   tego linku  i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki a href="httpe://fanimani.pl/aplikacje/?utm_source=orgpage&utm_medium=opis-ofanimani"  target="_blank"  style="text - decoration: none; outline;">Przypominajka FaniMani

 To proste i bezpieczne rozszerzenie, które automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem!  Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam.      Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę - wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1 zł darowizny!

3. Na telefonie:  Pobierz Aplikację FaniMani ( Google Play, AppStore ) Pobierz Aplikację Mobilną

  Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

 Dziękujemy, że jesteś z nami!